Тайвань компанія TOPTUL пропонує до вашої уваги широкий асортимент практично всієї номенклатури професійного інструменту, який використовується майстром різного профілю у своїй повсякденній діяльності для найрізноманітніших цілей. Лінія з виробництва професійного ручного інструменту, відкрита TOPTUL 1994 року використовує виключно високоякісні матеріали, які відповідають світовим стандартам якості продукції такого роду. У зв'язку з цим продукцію марки TOPTUL справедливо заведено називати надміцним інструментом, що пройшов велику кількість тестів і випробувань, щоразу підтверджуючи високі показники якості.
Зі збільшенням кількості автомобілів на дорозі неабияк підвищився попит на професійну допомогу СТО та шиномонтажних ділянок. У сучасному автомобілі величезна кількість нарізних з'єднань, тому не дивно, що для закручування гайок професіонали дедалі частіше вибирають такий інструмент, як пневматичний гайковерт. Розглядаючий пристрій було створено для того, щоб спростити роботу автомеханіків, шиномонтажників. Гайковерт має низку переваг перед звичними для всіх нас гайчними ключами — основна його перевага — це висока швидкість роботи. До числа незаперечних переваг також треба віднести зручність і простоту використання, мінімальні трудозатрати. Сучасні пневмогайковерти — це невеликі, порівняно легкі пристрої, які працюють за допомогою компресорів. Зазвичай пневматичні гайковерти дуже прості в керуванні й обслуговуванні. Маючи набір спеціальних головок, за допомогою гайковерта можна закрутити/розкручування гайок різних форм і розмірів. Якщо Ви шукаєте пневмогайковерт, але ускладнюєтеся з вибором, допоможуть Вам визначитися наші менеджери, які порекомендують якісні пневматичні гайковерти, що відповідають усім Вашим вимогам.
У разі дотримання правил експлуатації інструмент TOPTUL слугуватиме довго завдяки застосуванню у виготовленні високоміцних інструментальних марок сталі та легувальних елементів, як-от хром, хром-ванадій, молібден, а через спеціальне термічне оброблення, його крутний момент буде мати досить високими показниками.
Технічні характеристики тріскачки пневматичної 1/4" 41N/m 350б/хв mini (KAAE0802):
|
Максимальне зусилля: |
41 Нм |
|
Швидкість обертання: |
350 об./хв. |
|
Квадрат вала: |
1/4 дюйма |
|
Витрата повітря: |
63,6 л/хв. |
|
Вхід повітря: |
1/4 дюйма |
|
Повітряний шланг: |
Ø 5/16 дюйма |
|
Загальна довжина: |
130 мм |
|
Вага: |
0.45 кг |
|
Регулювання зусилля: |
2 скорости (Forward: 1, Revers: 1) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішній діаметр шланга | 7.94 мм |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Максимальна кількість обертів | 360 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 41 H*m |
| Робочий тиск | 6.2 бар |
| Витрата повітря | 63.4 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 3/8" |
| Тип пневмогайковерта | Кутовий (пневмотрещітка) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна довжина | 128 мм |
- Ціна: 3 309 ₴


