Тайвань компанія TOPTUL пропонує до вашої уваги широкий асортимент практично всієї номенклатури професійного інструменту, який використовується майстром різного профілю у своїй повсякденній діяльності для найрізноманітніших цілей. Лінія з виробництва професійного ручного інструменту, відкрита TOPTUL 1994 року використовує виключно високоякісні матеріали, які відповідають світовим стандартам якості продукції такого роду. У зв'язку з цим продукцію марки TOPTUL справедливо заведено називати надміцним інструментом, що пройшов велику кількість тестів і випробувань, щоразу підтверджуючи високі показники якості.
У разі дотримання правил експлуатації інструмент TOPTUL слугуватиме довго завдяки застосуванню у виготовленні високоміцних інструментальних марок сталі та легувальних елементів, як-от хром, хром-ванадій, молібден.
Тріскачка пневматична 1/2" 136N/m 600об/хв TOPTUL KAAL1610 приєднувальний квадрат 1/2", з максимальним створюваним зусиллям 136N/m, і швидкістю обертання 7000об/хв, з виведенням повітря задньою частиною та шумоглушником.
Технічні характеристики:
|
Максимальне зусилля: |
136 Нм |
|
Швидкість обертання: |
600 об./хв. |
|
Квадрат вала: |
1/2 дюйма |
|
Витрата повітря: |
120 л/хв. |
|
Вхід повітря: |
1/4 дюйма |
|
Повітряний шланг: |
Ø 3/8 дюйма |
|
Загальна довжина: |
301 мм |
|
Вага: |
1.8 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішній діаметр шланга | 7.94 мм |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Максимальна кількість обертів | 160 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 102 H*m |
| Робочий тиск | 6.2 бар |
| Витрата повітря | 111 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 3/8" |
| Тип пневмогайковерта | Кутовий (пневмотрещітка) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна довжина | 266 мм |
- Ціна: 9 285 ₴


