Компанія Sumake була заснована в 2000 року, у Тайвані, спеціалізується на виробництві професійного пневмоінструменту, компресорів і аксесуарів. Продукція широко застосовується в різних галузях легкої та важкої промисловості, а також автомобілебудуванні. Компанія активно використовує інноваційні технології, а також дотримується всіх стандартів якості під час виробництва інстрменту. Продукція Sumake долговечна, надежна і вже встигла завоювати довіру багатьох промисловців і професіоналів автосервісу. Перелік продукції Sumake містить широкий вибір пневмоінструменту: гайковертів, молотків, дрилів, тріскачок, шліфувальних машин, шурупокрутів, заклепників і багато іншого.
Пневмошліфувальна машина — це інструмент, призначений для шліфування та полірування металевих, цементних, гранітних, мармурових, керамічних та інших поверхонь. Широко застосовуються в будівництві, металургії, ремонтних автомайстернях і багатьох інших галузях. Пневмошліфувальні машини працюють завдяки дії сили стисненого повітря, що надходить із компресора. І компресор і шліфмашинка мають бути правильно підібрані, згідно з тиском і продуктивністю. Пневмошліфувальні машини поділяються на кілька різновидів — це радіальні (або прямі), кутові и торцеві. Зазвичай, усі шліфмашинки використовують як робочу зачисну частину певні насадки, наприклад, зачисні камені, борфрези, шліфголівки та ін.
Особливості орбітальної шліфмашини електричної, 2 в 1 (125 мм) (ELSC-B50HM) Sumake:
· належить до напівпрофесійного інструменту;
· має надійність і тривалий термін експлуатації.
Ви можете отримати придбаний товар в: Харкові, Днепрі, Одесе, Донецьку, Запоріжжя, Львові, Крівом Роге, Ніколаєве, Маріополі, Луганську, Макеївці, Вінниці, Симферополі, Савастополі, Херсоне, Полтаве, Чертаве, Чернігове, Сумах, Горловке, Житомір, Каменський, Кропивницям, Хмельком, Хмелько, Хмель Рівно, Чорниць, Кременчугу, Тернополі, Івано-Франковську, Луцке, Білої Церкови, Краматорську, Мелітополі, Керчі, Джанке, Нікополі, Слов'янську, Бердянську, Северодонець, Алчевську, Ужелеград, Ужеле, Лісичанську, Євпаторії, Ево-Воподольський, Костянтівці, Червоному Промені, Олександрії, Конотопі, Стаханові, Умані, Бердічеве, Броварах, Шостке, Панаме, Артемівську, Мукачево, Ялте, Дрогзвичайні, Нежині, Феодозії, Вердовдовську, Новогоосковську, Торезе, Червонограді, Першомумайську, Селенгодаре, Калуші, Калуші Коросте, Ковіле, Дружківці, Прилуках, Рубечному, Антрациті, Лозовій, Харцизці, Стріці, Шахтерську, Сніжному, Родзинки, Новаград-Волінній, Брянкці, Димтрове, Борисполі, Жовтих Водах, Чорноморсці, Новаолінськ, Лубнах-Більво-Днестрів, Білгол-Днестрів, Комсомільську, Новій Каховці, Каланчаку, Скадовську, Фастові, Краснодоне, Ахтирку, Марганце, Ромнах, Світловодську.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sumake |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 1 кг |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі змінного струму : | 220 – 240 В. |
| Орбіта: | 5 мм |
| Видалення пилу: | центральне. |
| Швидкість обертання підошви: | 4 000; 7 000; 9 000;10 000 об/хв. |
- Ціна: 21 249,15 ₴





