Рівень обслуговування автомобіля в шиномонтажних майстернях і сто залежить не тільки від наявності якісного обладнання та досвіду працівника, але й від наявності професійного інструменту, без якого в наш час просто не обійтися. Крім пневмо- та електроінструменту, автомайстерні широко використовують ручний інструмент, до них можна віднести різноманітні: ключі, головки, воротки, динамометричні ключі, викрутки, молотки, кліщі та багато іншого. Головка — оснастка для закінчення та вигвинчування ботів, гвинтів, гайок тощо. Все це можна купувати як за одинично, так і укомплектованими наборами, що неабияк спрощує й впорядковує вибір інструменту. Спеціальні набори дають змогу проводити складніший і поглибленіший ремонт. Такі набори містять набагато більшу кількість вузькопрофільних одиниць інструменту. Для досвідченого автокористувача набір професійного інструменту — може стати прекрасним подарунком, за допомогою якого можна проводити комплексний ремонт своєї машини не виходячи з гаража. На нашому сайті представлені відомі бренди інструменту, який уже заслужив повагу своїх користувачів, вирізняється високою якістю та зносостійкістю. Тут ви зможете знайти найпопулярніший і потрібний ручний інструмент за доступними цінами.
1/2" Набір головок 12-г. глибоких 14 пр. (10-32 мм) FORCE 4143-9:
Комплектация:
- Головки 1/2" 12-гранные глубокие: 10; 12; 13; 14; 15; 17; 19; 21; 22; 23; 24; 27; 30; 32 мм

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Force |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 14 шт. |
| Робочий профіль | Дванадцятигранник |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
- Ціна: 3 238,50 ₴







