Вихід на режим (прогрівання) без закидання температури, підтримання температури в межах ± 0,5 °C у прогрітому стані, регулювання й контроль температури верхнього та нижнього нагрівача плюс зручний і зрозумілий інтерфейс вигідно виділяють "Вулкан-профі" серед професійних вулканізаторів.
Вулканізатор «Вулкан-Профі» є незамінним пристроєм на будь-якій шиномонтажній станції. Бічні порізи, отвори в гумі можна без проблем заробити за допомогою вулканізатора. У функціональні можливості входить режим таймера, можливість вимкнення прасок. Також є дуже корисна функція — можливість тонкого настроювання температури прасок окремо. Так само вулканізатор має автоматичні режими, що зберігаються в пам'яті, що можна використовувати для різного типу автошинів без додаткових маніпуляцій.
Електровулканізатор Вулкан-Профі (Україна) призначений для місцевого ремонту шин і камер легкових і малотоннажних легкових автомобілів усіх типів методом гарячої вулканізації під тиском.
Відмітні характеристики:
- вихід на режим (прогрівання) без закидання температури, підтримання температури в межах ± 0,5 °C
- програми пам'яті заданих температур, хвилин, режимів (до 3 комірок)
- зручний і зрозумілий інтерфейс
- система притиску пластиру швидкодійна та забезпечує сталість зусилля притискання впродовж усього циклу вулканізації
- автоматична система керування процесом підтримує задані параметри вулканізації та вимкнення вулканізатора без втручання оператора
- автоматичний режим роботи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Матеріал | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 880 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1.2 Вт |
| Температура нагрівання | 200 град. |
| Тип | Настільний |
| Зусилля притиснення пластиру | 1000 кгс |
- Ціна: 9 130 ₴


