
Шприц-екстрактор для відкачування та заправляння технічних рідин багатофункціональний 200 мл G.I.KRAFT MPFE0200
- В наявності
- Код: MPFE0200
240 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (99) 073-70-37
- +380 (96) 586-04-84
Шприц для заміни технічних рідин 200 мл G.I.KRAFT MPFE0200
ОПИС ТОВАРУ:
Компактний і зручний у використанні шприц G.I.KRAFT MPFE0200 призначений для відкачування та заповнення різних технічних рідин, як-от оливи, гальмівні, охолоджувальні, трансмісійні або гідравлічні рідини. Ідеально підходить для обслуговування автомобілів, мотоциклів, сільськогосподарської техніки та промислового обладнання.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Об'єм: 200 мл
- Довжина корпусу: 280 мм
- Довжина наконечника: 400 мм
- Матеріал корпусу: пластик (хімічно стійкий)
- Матеріал ущільнення: оливостійка гума
- Клапан для стирання повітря: немає
- Насадки: у комплекті 2 шланги
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:
Багатофункціональність — підходить як для заповнення, так і для відкачування рідин.
Прозорий циліндр — дає змогу контролювати кількість і стан рідини під час роботи.
Компактні розміри — зручна робота навіть в обмеженому просторі майстерні.
Безпечне використання — фіксація шланга запобігає випадковому від'єднанню під час роботи.
Міцна конструкція — виготовлена зі зносостійких матеріалів, що забезпечують довгий термін експлуатації.
Бренд G.I.KRAFT давно займає почесне місце серед спеціалізованого гаражного обладнання на багатьох станціях технічного обслуговування автомобілів.
G.I.KRAFT спеціалізується на виробництві обладнання для ремонту автомобілів і має 20-річний досвід у цій сфері. У виробництві використовуються сучасні технології, постійно розширюється асортимент і підвищується якість продукції, регулярно аналізуються відгуки фахівців, що працюють із цим обладнанням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G. I. Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об`єм | 200 м.куб |
- Ціна: 240 ₴


