Тайванська компанія TOPTUL пропонує вашій увазі широкий асортимент практично всієї номенклатури професійного інструменту, який використовується майстром різного профілю у своїй повсякденній діяльності для самих різних цілей. Лінія з виробництва професійного ручного інструменту, відкрита TOPTUL в 1994 році, використовує виключно високоякісні матеріали, які відповідають світовим стандартам якості продукції подібного роду. У зв'язку з цим продукцію марки TOPTUL по праву прийнято називати надміцним інструментом, що пройшли велику кількість тестів і випробувань, щоразу підтверджуючи високі показники якості.
Зі збільшенням кількості автомобілів на дорозі значно підвищився попит на професійну допомогу СТО і шиномонтажних ділянок. У сучасному автомобілі величезна кількість різьбових з'єднань, тому не дивно, що для закручування гайок професіонали все частіше вибирають такий інструмент, як пневматичний гайковерт. Розглянуте пристрій було створено з метою ― спростити роботу автомеханіків, шиномонтажником. Гайковерт має ряд переваг перед звичними для всіх нас гайковими ключами ― основна його перевага ― це висока швидкість роботи. До числа незаперечних переваг також слід віднести зручність і простоту використання, мінімальні трудовитрати. Сучасні пневмогайковерты ― це невеликі, відносно легкі пристрої, які працюють за допомогою компресорів. Як правило, пневматичні гайковерти дуже прості в управлінні і обслуговуванні. Маючи набір спеціальних головок, за допомогою гайковерта можливо виконати закручування/розкручування гайок різних форм і розмірів. Якщо Ви шукайте пневмогайковерт, але важко з вибором, допоможуть Вам визначитися наші менеджери, які порекомендують якісні пневматичні гайковерти , відповідають усім Вашим вимогам.
При дотриманні правил експлуатації інструмент TOPTUL буде служити довго завдяки застосуванню у виготовленні високоміцних інструментальних марок сталі і легуючих елементів, таких як хром, хром-ванадій, молібден, а з-за спеціальної термічної обробки, його крутний момент буде мати досить високими показниками.
Особливості набору пневмоінструменту 1/2" 27 од. (KAAB1660) (GDAI2704):
- належить до професійного інструменту
- володіє надійністю і тривалим терміном служби
Ви можете отримати придбаний товар: Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Донецьку, Запоріжжі, Львові, Кривому Розі, Миколаєві, Маріуполі, Луганську, Макіївці, Вінниці, Сімферополі, Севастополі, Херсоні, Полтаві, Чернігові, Черкасах, Сумах, Ужгороді, Житомирі, Дніпродзержинську, Кіровограді, Хмельницькому, Рівному, Чернівцях, Кременчуці, Тернополі, Івано-Франківську, Луцьку, Білій Церкві, Краматорську, Мелітополі, Керчі, Джанкої, Нікополь, Слов'янськ, Бердянськ, Сєвєродонецьк, Алчевськ, Павлоград, Ужгород, Лисичанську, Євпаторії, Єнакієве, Кам'янець-Подільському, Костянтинівці, Красному Лучі, Олександрії, Конотопі, Стаханові, Умані, Бердичеві, Броварах, Шостці, Ізмаїлі, Артемівську, Мукачево, Ялті, Дрогобичі, Ніжині, Феодосії, Свердловську, Новомосковську, Торезі, Червонограді, Первомайську, Смілі, Енергодарі, Красноармійську, Калуші, Коростені, Ковелі, Дружківці, Прилуках, Рубіжному, Антрациті, Лозовій, Харцизьку, Стре, Шахтарську, Сніжному, Ізюмі, Новоград-Волинському, Брянці, Димитрові, Борисполі, Жовтих Водах, Іллічівську, Нововолинську, Ровеньках, Лубнах, Білгород-Дністровському, Комсомольську, Новій Каховці, Каланчаку, Скадовську, Фастові, Краснодоні, Охтирці, Марганці, Ромнах, Світловодську.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішній діаметр шланга | 9.53 мм |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 813 H*m |
| Робочий тиск | 6.2 бар |
| Витрата повітря | 125 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина гайковерта | 246 KAAB1640 |
| Кільця гумові | 8-14 мм 2 комплекти, 15-32 мм 2 комплекти |
| Маслянка | 1 шт. |
| Розмір головок ударних довгих тонкостінних 6 гранних | 1/2" 17, 19, 21 мм |
| Розмір головок ударних 6 гранних | 1/2" 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24 мм |
| Розмір кардана ударного | 1/2" |
| Розмір подовжувача ударного | 1/2" довжина 125 мм |
| Шплінт | 8-14 мм 2 комплекти, 15-32 мм 2 комплекти |
- Ціна: 13 596 ₴




