Тайванська компанія TOPTUL пропонує вашій увазі широкий асортимент практично всієї номенклатури професійного інструменту, який використовується майстром різного профілю у своїй повсякденній діяльності для самих різних цілей. Лінія з виробництва професійного ручного інструменту, відкрита TOPTUL в 1994 році, використовує виключно високоякісні матеріали, які відповідають світовим стандартам якості продукції подібного роду. У зв'язку з цим продукцію марки TOPTUL по праву прийнято називати надміцним інструментом, що пройшли велику кількість тестів і випробувань, щоразу підтверджуючи високі показники якості.
С увеличением численности автомобилей на дороге значительно повысился спрос на профессиональную помощь СТО и шиномонтажных участков. В современном автомобиле огромное количество резьбовых соединений, поэтому не удивительно, что для закручивания гаек профессионалы все чаще выбирают такой инструмент, как пневматический гайковерт. Рассматриваемое устройство было создано с целью ― упростить работу автомехаников, шиномонтажников. Гайковерт имеет ряд преимуществ перед привычными для всех нас гаечными ключами ― основное его преимущество ― это высокая скорость работы. До числа незаперечних переваг також слід віднести зручність і простоту використання, мінімальні трудовитрати. Сучасні пневмогайковерты ― це невеликі, відносно легкі пристрої, які працюють за допомогою компресорів. Як правило, пневматичні гайковерти дуже прості в управлінні і обслуговуванні. Маючи набір спеціальних головок, за допомогою гайковерта можливо виконати закручування/розкручування гайок різних форм і розмірів. Якщо Ви шукайте пневмогайковерт, але важко з вибором, допоможуть Вам визначитися наші менеджери, які порекомендують якісні пневматичні гайковерти , відповідають усім Вашим вимогам.
При дотриманні правил експлуатації інструмент TOPTUL буде служити довго завдяки застосуванню у виготовленні високоміцних інструментальних марок сталі і легуючих елементів, таких як хром, хром-ванадій, молібден, а з-за спеціальної термічної обробки, його крутний момент буде мати досить високими показниками.
Особливості тріскачки пневматичної 1/2" 108 N/m 280 об/хв (KAAF1608):
- належить до професійного інструменту
- володіє надійністю і тривалим терміном служби
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішній діаметр шланга | 9.53 мм |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Максимальна кількість обертів | 280 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 108 H*m |
| Робочий тиск | 6.2 бар |
| Витрата повітря | 113.2 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Тип пневмогайковерта | Кутовий (пневмотрещітка) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна довжина | 277 мм |
- Ціна: 6 249 ₴




