Тайванська компанія TOPTUL пропонує вашій увазі широкий асортимент практично всієї номенклатури професійного інструменту, який використовується майстром різного профілю у своїй повсякденній діяльності для самих різних цілей. Лінія з виробництва професійного ручного інструменту, відкрита TOPTUL в 1994 році, використовує виключно високоякісні матеріали, які відповідають світовим стандартам якості продукції подібного роду. У зв'язку з цим продукцію марки TOPTUL по праву прийнято називати надміцним інструментом, що пройшли велику кількість тестів і випробувань, щоразу підтверджуючи високі показники якості.
Зі збільшенням кількості автомобілів на дорозі значно підвищився попит на професійну допомогу СТО і шиномонтажних ділянок. У сучасному автомобілі величезна кількість різьбових з'єднань, тому не дивно, що для закручування гайок професіонали все частіше вибирають такий інструмент, як пневматичний гайковерт. Розглянуте пристрій було створено з метою ― спростити роботу автомеханіків, шиномонтажником. Гайковерт має ряд переваг перед звичними для всіх нас гайковими ключами ― основна його перевага ― це висока швидкість роботи. До числа незаперечних переваг також слід віднести зручність і простоту використання, мінімальні трудовитрати. Сучасні пневмогайковерты ― це невеликі, відносно легкі пристрої, які працюють за допомогою компресорів. Як правило, пневматичні гайковерти дуже прості в управлінні і обслуговуванні. Маючи набір спеціальних головок, за допомогою гайковерта можливо виконати закручування/розкручування гайок різних форм і розмірів. Якщо Ви шукайте пневмогайковерт, але важко з вибором, допоможуть Вам визначитися наші менеджери, які порекомендують якісні пневматичні гайковерти , відповідають усім Вашим вимогам.
При дотриманні правил експлуатації інструмент TOPTUL буде служити довго завдяки застосуванню у виготовленні високоміцних інструментальних марок сталі і легуючих елементів, таких як хром, хром-ванадій, молібден, а з-за спеціальної термічної обробки, його крутний момент буде мати досить високими показниками.
Особливості тріскачки пневматичної 1/2" 102 N/m 160 об/хв (KAAF1605):
- належить до професійного інструменту
- володіє надійністю і тривалим терміном служби
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішній діаметр шланга | 7.94 мм |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Максимальна кількість обертів | 160 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 102 H*m |
| Робочий тиск | 6.2 бар |
| Витрата повітря | 111 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Тип пневмогайковерта | Кутовий (пневмотрещітка) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна довжина | 266 мм |
- Ціна: 3 007 ₴



