Тепер високоякісне обладнання, яким користуються бренди Ford, Renault, GM, доступне кожному! Ці автомобільні бренди є клієнтами компанії TORIN і її підрозділу BIGRED. Вже багато років вони вибирають TORIN за якість, простоту експлуатації та довгий термін експлуатації для будь-якої основної або сервісної станції.
Характеристики:</strong></h2>
- Тип транспортного засобу: вантажний
- Вантажопідіймальність: 12000 кг
- Тип привода: гідравлічний
- Розміри: 116×134×230 мм
- Максимальна висота: 465 мм
- Мінімальна висота: 230 мм
- Вага: 7,3 кг
- Кількість поршнів: 1 шт.
- Нарізний шток: 80 мм
- Важіль: підйом/опускання

Гідравлічний пляшковий домкрат вантажопідіймальністю 12 тонн — це універсальний стаціонарний пристрій для підіймання та утримання різних типів вантажів на заданій висоті.
Цей пристрій має велику популярність у монтажній і загальнобудівельній сфері, в автомобільних майстернях, а також ефективно застосовується на промислових підприємствах і виробничих комплексах.
Розміри основи домкрата.
Гідравлічний пляшковий домкрат є одним із найпростіших і найнадійніших у використанні за своєю потужністю. Гідравлічний підіймальний механізм має високий коефіцієнт корисної дії — до 80% за мінімального зусилля, що забезпечує чималу вантажність.
Якість виконання сервісних і ремонтних робіт забезпечує зручний простір для підіймання, а наявність гідравлічного механізму гарантує високу ефективність роботи всього пристрою.

TORIN — бренд гаражного обладнання. Виробництво інструментів здійснюється в Китаї, а сама марка є підрозділом корпорації Changshu Tongrun Auto Accessory Co., Ltd, заснованої 1954 року. Продукція TORIN популярна та стабільно популярна у 180 країнах світу (Азія, Європа та Північна Америка), що підтверджує її якість і довговічність. Клієнтами компанії є як малі та середні підприємства, так і найбільші світові бренди, включно з Renault, GM і Ford. Найвищий рівень обслуговування клієнтів та інновації залишаються ключовими напрямами розвитку TORIN упродовж багатьох років.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підхоплення | 230 мм |
| Висота підйому | 465 мм |
| Вантажопідйомність | 12000 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 7.3 кг |
- Ціна: 2 191 ₴




