Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 1.54 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Тип пневмогайковерта | Кутовий (пневмотрещітка) |
| Розмір приєднувальних головок | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робочий тиск | 6.2 атм |
| Тип | Трещотки |
| Витрата повітря | 113 л |
| Максимальна кількість обертів | 255 |
| Максимальний крутний момент | 136 |
| Форма ключа | Прямий |
| Тип | Тріскачковий |
- Ціна: 8 613 ₴


