a/7080972680_w640_h2048_700c58074d8abc4cc23d528f543a.jpg?fresh=1&PIMAGE_ID=7080972680" style="width:1055px;height:116.979px">
Змінний фільтр AC6000-369 для AC6002/AC6003 бренда ITALCO
Високоякісний вугільний фільтрувальний елементпризначений для ефективного очищення повітря від вологи та запахів. Використовується у фільтрах групи AC6003 (тріття колона).
Ефективна фільтрація для кращої якості повітря:
Високоякісний вугільний картридж забезпечує ефективне видалення забруднень, парів і запахів, підвищуючи ефективність системи фільтрації. Ідеально підходить для моделей AC6002, AC6003 и Italco AC6000.

Основні переваги:
-
Вугільний фільтр — ефективно поглинає шкідливі речовини та неприємні запахи.
-
Точна сумісність — підходить для моделей AC6002, AC6003 та Italco AC6000.
-
Тривалий термін експлуатації — виготовлений із високоякісних матеріалів для довгої ефективної фільтрації.
-
Проста заміна — швидкий монтаж без використання спеціальних інструментів.
ITALCO — це сьогодні AUARITA, виробник спеціалізованих фарбопультів та іншого пневматичного обладнання преміумсегменту для фарбування автомобілів. Інженери ITALCO розробили фарбопульти, які за якістю розпилення й нанесення фарби можна порівняти з провідними світовими брендами.
Марка ITALCO підтвердила, що її фарбопульти відповідають вимогам Агентства з охорони довкілля США (US. Environmental Protection Agency) за впливу фарбування за низького тиску на екологію.
Фарбопульти ITALCO використовуються в сервісах понад 30 провідних автовиробників, включно з Toyota, VW, Mercedes-Benz, BMW, Ford, Buick та інших.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Italco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Фільтр |
| Призначення інструменту | Компресор |
| Вид приводу інструменту | Пневматичний |
- Ціна: 2 139 ₴


