Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 1.88 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір приєднувальних головок | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Робочий тиск | 6.2 атм |
| Тип | Трещотки |
| Витрата повітря | 119 л |
| Максимальна кількість обертів | 600 |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Тип пневмогайковерта | Кутовий (пневмотрещітка) |
| Максимальний крутний момент | 163 |
| Форма ключа | Прямий |
| Тип | Тріскачковий |
| Реверс | Да |
- Ціна: 12 895 ₴



