Зі збільшенням кількості автомобілів на дорозі значно підвищився попит на професійну допомогу СТО і шиномонтажних ділянок. У сучасному автомобілі величезна кількість різьбових з'єднань, тому не дивно, що для закручування гайок професіонали все частіше вибирають такий інструмент, як пневматичний гайковерт. Розглянуте пристрій було створено з метою - спростити роботу автомеханіків, шиномонтажником. Гайковерт має ряд переваг перед звичними для всіх нас гайковими ключами - основна його перевага - це висока швидкість роботи. До числа незаперечних переваг також слід віднести зручність і простоту використання, мінімальні трудовитрати. Сучасні пневмогайковерты - це невеликі, відносно легкі пристрої, які працюють за допомогою компресорів. Як правило, пневматичні гайковерти дуже прості в управлінні і обслуговуванні. Маючи набір спеціальних головок, за допомогою гайковерта можливо виконати закручування/розкручування гайок різних форм і розмірів. Якщо Ви шукайте пневмогайковерт , але важко з вибором, допоможуть Вам визначитися наші менеджери, які порекомендують якісні пневматичні гайковерти , відповідають усім Вашим вимогам.
Тип пневмогайковерта Прямий
Максимальний крутний момент 700.0 (H*m)
Робочий тиск 6.2 (бар)
Вага 2.6 (кг)
Країна виробник Тайвань
Тип патрона Квадрат 1/2"
Максимальна кількість обертів 8000.0 (об/хв)
Витрата повітря 210.0 (літр/хв)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AmPro |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 2.6 кг |
| Внутрішній діаметр шланга | 6 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 700 H*m |
| Робочий тиск | 6.2 бар |
| Витрата повітря | 210 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
- Ціна: 4 430 ₴




