Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
-надійна зварна конструкція рами
-горизонтальне зміщення гідравлічного циліндра
-дві пластини-трапеції
—гідравлічний циліндр 30 тонн.
—гідравлічний насос із ручним приводом.
-автоматичне повернення поршня.
-запобіжний клапан для захисту від перевантажень.
-гліцеринозаповнений манометр 90 мм для контролю сили навантаження.
-постачається в дерев'яному боксі.
Характеристики:
Розвивальне зусилля: 30,0 тн
Привод: ручний гідронасос
Номінальний тиск: 8-9 атм
Хід штока: 150 мм
Мін. робоча дистанція: 130 мм
Макс. робоча дистанція: 820 мм
Вага та розміри в упаковці:
Місце 1 ДхШхВ: 1850*390*280 мм
Вага:164 кг
-надійна зварна конструкція рами
-горизонтальне зміщення гідравлічного циліндра
-дві пластини-трапеції
—гідравлічний циліндр 30 тонн.
—гідравлічний насос із ручним приводом.
-автоматичне повернення поршня.
-запобіжний клапан для захисту від перевантажень.
-гліцеринозаповнений манометр 90 мм для контролю сили навантаження.
-постачається в дерев'яному боксі.
Характеристики:
Розвивальне зусилля: 30,0 тн
Привод: ручний гідронасос
Номінальний тиск: 8-9 атм
Хід штока: 150 мм
Мін. робоча дистанція: 130 мм
Макс. робоча дистанція: 820 мм
Вага та розміри в упаковці:
Місце 1 ДхШхВ: 1850*390*280 мм
Вага:164 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атма |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bec: | 164 кг |
| Артикул | ZX0901D |
| Тиск | 8-9 атм |
| Макс.робоча дистанція | 820 мм |
| Мін.робоча дистанція | 130 мм |
| Країна | Китай |
| Посиліть | 30 т |
| Хід поршня | 150 мм |
- Ціна: 33 600 ₴


