Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики:
Макс. тиск, бари: 9
Зусилля, кг: 30000
Мін. робоча дистанція, мм: 130
Макс. робоча дистанція, мм: 885
Довжина ходу штока, мм: 150
Сірий колір
Вага та розміри в пакованні:
Місце 1 ДхШхВ: 1850* 390* 280 мм
Вага, кг: 164
Макс. тиск, бари: 9
Зусилля, кг: 30000
Мін. робоча дистанція, мм: 130
Макс. робоча дистанція, мм: 885
Довжина ходу штока, мм: 150
Сірий колір
Вага та розміри в пакованні:
Місце 1 ДхШхВ: 1850* 390* 280 мм
Вага, кг: 164
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | B&G |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1TSP30B-G |
| Країна | Китай |
| Pазмери: | 1850 x 390 x 280 мм |
| Paбoчee дaвлeниe | 9 барів |
| Довжина ходу штока | 150 мм |
| Вага преса | 164 кг |
| Відстань між стійками | 540 мм |
| Різновид преса | Підлоговий |
| Мін.робоча дистанція | 130 мм |
| Макс.робоча дистанція | 885 мм |
| Хід штока | 150 мм |
| Посиліть | 30000 кг |
| Tип пpивoдa | Гідравлічний |
| Робоча площа | 970 мм |
- Ціна: 35 447 ₴


