
Домкрат підкатний гідравлічний посилений 2 т (h min 135 мм, h max 320 мм)" Profi" у кейсі
- Немає в наявності
- Код: RF-820014
1 496,34 ₴
+380 (66) 121-89-99
- +380 (99) 073-70-37
- +380 (96) 586-04-84
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У своїй серії недорогих підкотних домкратів модель Rock FORCE RF820014 вирізняється посиленим корпусом. Ця особливість досягається завдяки виготовленню пристосування з міцних матеріалів оптимальною під розрахунковані навантаження товщини. Усі з'єднання обладнані гвинтами, які в процесі експлуатації регулюються, щоб унеможливити люфт. Водночас розробник моделі зберіг компактні розміри домкрата Rock FORCE RF820014 і його невелику вагу для поліпшення мобільності.
Переваги:- Основний підіймальний модуль обладнаний гумовою насадкою, яка точно позиціюється з піддомкратниками багатьох автомобільних марок і запобігає пошкодженню лакофарбового покриття кузова.
- Одна з колісних пар має мінливий напрямок ролики, завдяки чому легше заводити пристосування під машину, а сам пристрій самостійно регулює своє положення під час підіймання вантажу.
- Знімна ручка-важіль кріпиться на гвинтах, процедура виконується швидко, забезпечуючи надійне з'єднання.
Вантажність макс., тобто 2
Підхоплювач MIN, мм: 135
Підйом MAX, мм: 320
Додаткові можливості: у кейсі/посилений/ручка для перенесення
Вага, кг: 7.5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rock Force |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота підхоплення | 120 мм |
| Висота підйому | 320 мм |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 496,34 ₴

