Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики:
Прес гідравлічний ручний
Зусилля, т 30
Хід поршня, мм 160
Переміщення опорної станини, мм 1020
Висота, мм 2060
Вага та розміри в упаковці:
Місце 1 ДхШхВ: 1150 х 600 х 1980 мм
Вага, кг: 230 кг
Прес гідравлічний ручний
Зусилля, т 30
Хід поршня, мм 160
Переміщення опорної станини, мм 1020
Висота, мм 2060
Вага та розміри в упаковці:
Місце 1 ДхШхВ: 1150 х 600 х 1980 мм
Вага, кг: 230 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OMA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | T3281 |
| Bec: | 230 кг |
| Країна | Італія |
| Pазмери: | 1150 х 600 х 1980 мм |
| Посиліть | 30 т |
| Переміщення опорної станини | 1020 мм |
| Хід поршня | 160 мм |
- Ціна: 118 800 ₴


