
Рокла 1.5 т високоманеврена (можливість переміщення в 4-х напрямках) висота підйому 85-200мм, вила
- В наявності
- Код: HPT15GP2
20 900 ₴
+380 (66) 121-89-99
- +380 (99) 073-70-37
- +380 (96) 586-04-84
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рокла 1.5 т високоманеврена (можливість переміщення в 4-х напрямках) висота підйому 85-200мм, віла 1150*540мм, PU ролики POWERLIFT HPT15GP2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Максимальна висота підйому вантажу | 200 мм |
| Мінімальна висота підйому | 85 мм |
| Власна вага | 71 кг |
| Розміри роликів на вилах | |
| Діаметр роликів на вилах | 80 мм |
| Розміри рульових коліс | |
| Діаметр рульових коліс | 200 мм |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 1150 мм |
- Ціна: 20 900 ₴

