
Штабелер гідравлічний 1.5 т, висота підйому 85-1600мм, вила 1150*330-830мм, PU ролики, під європалет
- В наявності
- Код: HS1516PMEP
44 880 ₴
+380 (66) 121-89-99
- +380 (99) 073-70-37
- +380 (96) 586-04-84
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штабелер гідравлічний 1.5 т, висота підйому 85-1600мм, віла 1150*330-830мм, PU ролики, під європалети POWERLIFT HS1516PMEP
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота підйому | 1600 мм |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Положення оператора | Стоячи |
| Власна вага | 260 кг |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2030 мм |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 870 мм |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 1150 мм |
- Ціна: 44 880 ₴

